7-4/9=

10-39/10=

7/8-3/4=

3/4-3/10=

+5
Ответы (1)
  1. 9 августа, 17:54
    0
    7-4/9 = (63-4) / 9=59/9=6 5/9

    10-39/10=61/10=6 1/10=6,1

    7/8-3/4=1/8

    3/4-3/10=9/20