9000 * 7000 + 11000 * 2000

+1
Ответы (1)
  1. 30 мая, 07:38
    0
    9000*7000+11000*2000=

    1) 9000*7000=63000000

    2) 11000*2000=22000000

    3) 63000000+22000000=85000000