Ауданы 150 метр квадрат тиктортбурыш тариздес аланшанын узындыгы 15 метр квадрат. Онын периметри неге тен?

+5
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 17:22
    0
    S-150 м2 а-15 b - ? P-? b - (150-15*2) : 2=60 (м) P - (60+15) * 2=150 (м) P-150 м