Решите 100-999+777-666*3-1

+4
Ответы (1)
  1. 22 августа, 19:32
    0
    -666*3 = - 1998

    100-999 = - 899

    -899+777 = - 122

    -1998 - 1 = - 1999

    -122 - 1999 = - 2121