10.02*5_ (44_ (34.5+7.87)) : 0.05

+4
Ответы (1)
  1. 12 июля, 16:31
    0
    34,5+7,87=42,37

    44-42,37=1,63

    1,63:0,05=32,6

    10,02*5=50,1

    50,1-32,6=17,5