4 2/3 у - у + 1 1/12 у

+4
Ответы (2)
  1. 16 марта, 03:05
    0
    4 2/3 у - у + 1 1/12 у = 4 8/12 у - у + 1 1/12 у = 3 8/12 у + 1 1/12 у = 4 9/12 у = 4 3/4 у.
  2. 16 марта, 04:10
    0
    4 2/3 у-у+1 1/12 у=4 8/12 у-1 у+1 1/12 у=4 9/12 у=4 3/4 у