0,4• (-10) ³-7• (-10) ²+64

+2
Ответы (2)
  1. 16 мая, 15:05
    0
    0,4• (-1000) - 7•100+64=-400-700+64=-1036
  2. 16 мая, 15:14
    0
    0.4 * (-10) ³-7 * (-10) ²+64=-400-700+64=1036