9 14/15 - 2 1/5 - 4 4/10

+3
Ответы (2)
  1. 1 января, 14:25
    0
    = 9 28/30 - 2 6/30 - 4 16/30 = 7 22/30 - 4 16 / 30 = 3 6/20
  2. 1 января, 14:27
    0
    9 14/15-2 1/5=9 14/15-2 3/15=7 11/15

    7 11/15-4 4/10 = 7 22/30-4 12/30=3 10/30=3 1/3