1000000 - (296158+575964) - 90318

+5
Ответы (2)
  1. 1 января, 22:46
    0
    1) 296158+575964=872122

    2) 1000000-872122=127878

    3) 127878-90318=37560
  2. 1 января, 23:34
    0
    1000000 - (296158+575964) - 90318=37560