3,7 - 5,4 - 7,6 + 8,3

+5
Ответы (2)
  1. 21 апреля, 22:36
    0
    3,7-5,4=-1,7; - 1,7-7,6=-9,3; - 9,3+8,3=-1
  2. 21 апреля, 23:28
    0
    3.7-5.4-7.6=-9.3+8.3=-1