А) 9/20*5/12 б) 3/5*6 в) 10.2/3*2.1/4

+4
Ответы (1)
  1. 28 марта, 19:26
    0
    9/20*5/12=3/16

    3/5*6=3,6

    10,2/3*2,1/4=21,42/12=1,785