42:7*9+8=?

36:4 * (17-9) = ?

6 * (11-3) + 52=?

63:7 * (12-4) = ?

+5
Ответы (1)
  1. 17 января, 03:39
    0
    42:7*9+8=62

    36:4 * (17-9) = 72

    6 * (11-3) + 52=100

    63:7 * (12-4) = 72