1 + (-2) + 3 + (-4) + 5 + (-6)

+5
Ответы (1)
  1. 27 декабря, 14:10
    0
    1 + (-2) + 3 + (-4) + 5 + (6) = 1-2+3-4+5-6=-3

    Удачи: 3