28.3 + (-1.8+6) - (18.2-11.7) =

+5
Ответы (1)
  1. 15 октября, 03:33
    0
    28,3 + (-1,8+6) - (18,2-11,7) = 26

    1) - 1,8+6=4,2

    2) 28,3+4,2=32,5

    4) 18,2-11,7=6,5

    5) 32,5-6,5=26