8,7 + (13,7-15,2) - (24,6-20,1)

+2
Ответы (1)
  1. 24 июля, 19:30
    0
    1) 13,7 - 15,2 = - 1,5

    2) 24,6 - 20,1 = 4,5

    3) 8,7 + (-1,5) = 8,7 - 1,5 = 7,2

    4) 7,2 - 4,5 = 2,7

    Ответ: 2,7