В) 11/5-1/4=? Г) 11/6-1/5=?

+2
Ответы (1)
  1. 1 июня, 19:36
    0
    11/5-1/4=44-5/20=39/20=1.95

    11/6-1/5=55-6/30=49/30=1.633 ... 3