0,8*?=1,6

?:0,4=2

5*?=4

?:0,7=1

2:?=5

?*0,5=4

0,4:?=0,04

0,6:?=6

0,3*?=0,9

0,4:?=0,1

0,5*?=2

+2
Ответы (2)
  1. 15 июля, 05:26
    0
    0,8*2=1,6

    0,8:0,4=2

    5*0,1=4

    0,7:0,7=1

    2:0,4=5

    8*0,5=4

    0,4:0,1=0,04

    0,6:10=6

    0,3*0,3=0,9

    0,4:4=0,1

    0,5*4=2
  2. 15 июля, 07:18
    0
    1) 2

    2) 0,8

    3)

    4) 0,7

    5)

    6) 8

    7)

    8)

    9) 3

    10)

    11) 4