0-5=

-4 - (-6) = (°_°)

-10+7=

+5
Ответы (2)
  1. 30 марта, 08:07
    0
    0-5=5

    -4 - (6) = 4+6=2

    -10+7=-3
  2. 30 марта, 11:09
    0
    0-5 = - 5

    -4 - (-6) = - 4+6=2

    -10+7=-3