2-1 5/16*4 + (3-1 7/15*5) = ?

+4
Ответы (1)
  1. 21 апреля, 01:02
    0
    1*16+5=21/16=21-2=19*4=96

    17-3=14/15*5=70/15

    96+70=166/15