2/3*3/8

4-3/8

1/6+3/8

+1
Ответы (1)
  1. 19 июня, 16:38
    0
    2/3 * 3/8 = 2/8 = 1/4,

    4 - 3/8 = 3 8/8 - 3/8 = 3 5/8,

    1/6 + 3/8 = 4/24 + 9/24 = 13/24