2+2, 3+3, 4+4, 5+5, 6+6, 7+7, 8+8, 9+9, 0+0

+1
Ответы (1)
  1. 12 июня, 14:44
    0
    2+2 = 4

    3+3 = 6

    4+4 = 8

    5+5 = 10

    6+6 = 12

    7+7 = 14

    8+8 = 16

    9+9 = 18

    0+0 = 0