76857+46467+35367 ришите и 67098-5675 + 46368

+3
Ответы (2)
  1. 14 мая, 06:36
    0
    76857+46467+35367=123324+35367=158691

    67098-5675 + 46368=61423+46368=107791
  2. 14 мая, 07:26
    0
    76857+46467+35367 = 123324+35367=158691

    67098-5675 + 46368=61423+46368=107791