1 2 3 4 5 6 7 8 9=40

+4
Ответы (2)
  1. 11 мая, 09:38
    0
    1-2•3+4•5•6-7•8+9=40
  2. 11 мая, 09:44
    0
    1+2+3*4-5+6+7+8+9=40

    3*4=12

    12+1+2=15

    15-5=10

    10+6=16

    16+7+8+9=40