3 7/16 - (5/12 - 4 9/16) =

+1
Ответы (1)
  1. 17 марта, 08:19
    0
    1) 5/12=0,4

    2) 4,9/16=0,3

    3) 0,40-0,30=0,1

    4) 3,7/16=0,2

    5) 0,2-0,1=0,1

    Ответ: 0,1