5y+7 (3-y) = 3 (5-2y) - 6=

+5
Ответы (1)
  1. 13 ноября, 22:31
    0
    5 у+21-7 у=15-6 у-6

    5 у-7 у+6 у=21-15

    3 у=9

    у=3/9

    у=3