2+2=?

3+3=?

4+4=?

5+5=?

6+6=?

1000000000*2=?

+4
Ответы (1)
  1. 4 августа, 19:45
    0
    2+2=4

    3+3=6

    4+4=8

    5+5=10

    6+6=12

    1000000000*2=2000000000