1) (3-√13) ⋅ (3+√13) =

2) 3√5-√80+31√20=

+3
Ответы (1)
  1. 23 ноября, 13:51
    0
    1) (3-√13) · (3+√13) = 3² - (√13) ²=9-13=-4

    2) 3√5-√80+31√20=3√5-4√5+62√5=√5· (3-4+62) = 61√5