0.6 (1.6b-5) - (2,9-8) - 4 (4-1,5b)

b=9/13

+3
Ответы (1)
  1. 20 июля, 11:06
    0
    =0.96b-3-2,9+8-16+6b=6,96b-13,9 = 174/26*9/13-139/10 = 783/169-139/10~9,27