53,4•6,5-0,25• (17,6•1,5+3,28) =

+2
Ответы (1)
  1. 22 июля, 15:06
    0
    17,6*1,5=26,4

    26,4+3,28=29,68

    53,4*6,5=347,1

    0,25*29,68=7,42

    347,1-7,42=339,68