3 ² + 6. 2 - 7/2 (2³-1)

+5
Ответы (1)
  1. 28 мая, 17:53
    0
    1. 3*3=9

    2. 2*2*2=8

    3.9+6.2=15.2

    4.7/2=3.5

    5.3.5 (8-1) = 28 - 3.5 = 24.5

    6. 15.2-24.5 = - 9.3