1) 5/17 + (-10/17) = 2) - 11 4/11+10 3/11 = 3) 2/3 + (-1/11=) 4) 2 1/6 + (-9 1/4) =

+3
Ответы (1)
  1. 7 июня, 06:19
    0
    5/17-10/17=-5/17

    -11 4/11+10 3/11=-1 1/11

    2/3-1/11=22/33-3/33=19/33

    2 1/6-9 1/4=2 4/24-9 6/24=-7 2/24