1) 5/17 + (-10/17) = 2) - 11 4/11+10 3/11 3) 2/3 + (-1/11) 4) 2 1/6 + (-9 1/4)

+2
Ответы (1)
  1. 19 августа, 20:45
    0
    1) 5/17 + (-10/17) = - 10/17-5/17=-5/17

    2) - 11 4/11+10 3/11=-1 1/11

    3) 2/3 + (-1/11) = 22/33-3/33=19/33

    4) 2 1/6 + (-9 1/4) = - 11 5/12