3 1/5*8/11+3 1/5*3/11=

+4
Ответы (1)
  1. 20 июня, 21:22
    0
    3 1/5*8/11+3 1/5*3/11 = 3 1/5 * (8/11+*3/11) = 13 1/5*1 = 3 1/5