3 сынып математика 4 бет 5 есеп

+2
Ответы (1)
  1. 19 февраля, 15:50
    0
    5. 37+17+13=67 48 + (12+36) = 96 51-35-5=11

    29+48+11=88 17 + (59+13) = 72 (22+19) + 28=69