1) 4,75 ∙ 6,4 - 0,15 ∙ 0,02

+3
Ответы (1)
  1. 14 ноября, 22:32
    0
    1) 4,75*6,4=30,4

    2) 0,15 ∙ 0,02=3*10 - ³

    3) 30,4-0,003=30,397

    Ответ: 30,397