0,3 х (-93/25-0,1 х1/5) - 0,1

+3
Ответы (1)
  1. 22 мая, 16:03
    0
    (93/25-0,1/5) * 0,3-0,1=92,5*0,3/23-0,1=1,11-0,1=1,01