54-х=72:8 як розписати?

+1
Ответы (2)
  1. 17 ноября, 15:49
    0
    54-x=72:8

    54-x=9

    x=54:9

    x=6
  2. 17 ноября, 16:00
    0
    54-х=72:8

    54-х=9

    х=54:9

    х=6