1) 30,5-2,3=

2) 9,5*2=

+2
Ответы (2)
  1. 14 января, 16:41
    0
    1) 30,5-2,3=28,2

    2) 9,5*2=19
  2. 14 января, 17:37
    0
    30,5-2,3=28,2

    9,5*2=19