9000/100 - (18-3*X) = 87

+3
Ответы (1)
  1. 4 июня, 02:09
    0
    9000/100 - (18-3*X) = 87

    90-18+3X=87

    72+3X=87

    3X=87-72

    3X=15

    X=5