99994+47064: (7664-3*2554) : 3922-99092 = ПО действиям

+1
Ответы (2)
  1. 25 февраля, 18:00
    0
    Там виходит 908 ну у меня
  2. 25 февраля, 19:03
    0
    1) 3*2554=7662

    2) 7664-7662=2

    3) 47064:2=23532

    3) 23532:3922=6

    4) 99994+6=100000

    5) 100000-99092=908