1,2 (6 х-2) = 8 - (12,4-6 х)

+5
Ответы (1)
  1. 29 июля, 04:24
    0
    1,2 (6x-2) = 8 - (12,4-6x)

    7,2 - 2,4 = - 99,2 + 48x

    -48x=-7,2+2,4-99,2

    -48x=-104

    x = 2,1 (6)

    S={2,1 (6) }