62 - 2 • (62 - 47) : 10 + 14 =

+2
Ответы (2)
  1. 14 мая, 03:06
    0
    62-2 * (62-47) : 10+14=73

    1.62-47=15

    2.15*2=30

    3.30:10=3

    4.62-3=59

    5.59+14=73
  2. 14 мая, 05:12
    0
    1) 62-47=15

    2) 2*15=30

    3) 30/10=3

    4) 62-3=59

    5) 59+14=73