5*3,6-3,8=

-2,2: (-1 1/3) =

1 1/6:1,4=

5/36*0,8=

1/23+1/15=

1 1/25 - (-0,5) =

+3
Ответы (1)
  1. 14 июня, 05:26
    0
    5*3,6-3,8=18-3,8=14,2