41,446-42,816: (77,35+18,65) - 6,042+909,2•0,01

+3
Ответы (1)
  1. 30 мая, 02:30
    0
    1) 77,35+18,65=96

    2) 42,816:96=0,446

    36) 909,2*0,01=9,092

    4) 41,446-0,446=41

    5) 41-6,042=34,958

    6) 34,958+9,092=44,05