84:14+89=? 70-91:13=? 90:30:3=? 96:12•15=? 65-48: (81:27) = ? (64+29) : 3=?

+5
Ответы (1)
  1. 22 ноября, 08:39
    0
    84:14=6+89=95

    91:13=7. 70-7=63

    90:30=3:3=1

    96:12=8*15=120

    (64+29) = 93:3=31