2 1/3 х-2 3/5 = 1 2/15

+3
Ответы (1)
  1. 20 октября, 04:07
    0
    2 1/3 х-2 3/5=1 2/15

    7/3 х=1 2/15+2 3/5

    7/3 х=3 11/15

    х=56/15:7/3

    х=8/5=1 3/5=1,6