0,35-0,27:4*14,8-0,096*10=

+4
Ответы (1)
  1. 10 мая, 16:42
    0
    1) 0,096*10=0,96.

    2) 0,27:4*14,8 = 0,27:4*148/10=27*148 / (100*4*10) = 3996/4000=0,999

    3) 0,35-0,999-0,96=-1,609

    Ответ: - 1,609.