4,86: (-1,8) - 0,8*2,3+6

+5
Ответы (1)
  1. 11 сентября, 11:03
    0
    1) 4,86: (-1,8) = - 2,7

    2) 0,8*2,3=1,84

    3) - 2,7-1,84 = - 4,54

    4) - 4,54+6=1,46