4 2/7 : 6 + (3 2/9+1 5/6) • 1 5/13

+4
Ответы (1)
  1. 6 октября, 14:46
    0
    1) 4 2/7 : 6 = 5/7

    2) 3 2/9+1 5/6 = 5 1/18

    3) 5 1/18*1 5/13 = 7

    4) 5/7+7 = 7 5/7