601,720,800,808,888 сандарын жуздиктердин ондыктардын жане бирликтердин косындысы туринде жазып корсет

+1
Ответы (1)
  1. 25 апреля, 22:45
    0
    601=600+1

    720=700+20

    808=800+8

    888=800+80+8